Ви тут: ЧДТУ Новини 28 липня православні християни відзначають День Хрещення Київської Русі й день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира — хрестителя Русі.
Вівторок, 28 липня 2015 15:15

Понад 10 століть тому князь Володимир у Києві на Дніпрі хрестив киян і свій народ. Важко переоцінити важливість та наслідки тих подій для розвитку Української держави. Саме з хрещенням Русі на наших землях починає утверджуватися істинна духовність, виникає державність, яка була однією з найбільш потужних, великих і розвинених цивілізаційних складових Європи у Х столітті.

Для нашої країни Православ’я стало тією потужною силою, яка вплинула на формування національного характеру та морального обличчя, розвитку самобутньої культури і самого укладу життя. Свято, яке духовно об'єднало українців, живить нашу віру у мир та добро на землі.