Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ стартувала вступна кампанія
Вівторок, 07 липня 2015 16:21

У ЧДТУ стартувала вступна кампанія

6 липня в Черкаському державному технологічному університеті розпочався прийом документів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста та ступеня магістра. Другий етап вступної кампанії для здобуття вищої освіти за ступенем бакалавра на основі повної загальної середньої освіти розпочнеться 10 липня.

– Працюємо як бджілки у вулику. Задіяли понад 50 фахівців, – розповідає відповідальний секретар приймальної комісії Наталія Прямухіна. – Давно готуємося до прийому абітурієнтів. Завчасно зробили ремонт, технічно обладнали приймальню. Все це значно пришвидшить процес подачі документів.

З правилами прийому до університету і особливостями цьогорічної вступної кампанії Ви можете ознайомитись за посиланням: https://chdtu.edu.ua/applicant/rules

Приймальна комісія працює з 6 липня по 14 серпня за таким графіком:

Понеділок – п’ятниця (9.00-18.00)

Субота (9.00 – 15.00)

Неділя (9.00 – 13.00)