Ви тут: ЧДТУ Новини Колектив ЧДТУ долучився до всеукраїнського прибирання «Зробимо Україну чистою» - акція під такою назвою відбулася в Україні 25 квітня.
Понеділок, 27 квітня 2015 14:11

Колектив ЧДТУ долучився до всеукраїнського прибирання «Зробимо Україну чистою»  -  акція під такою назвою відбулася в Україні 25 квітня.

Схожі акції організовані у 20 країнах світу. Метою акції  є не тільки глобальне прибирання країни від сміття, а також збільшення відповідальності українців за навколишнє середовище.

Викладачі, співробітники, студенти Черкаського державного технологічного університету долучилися до толоки. Місцями прибирання стала територія та прилегла зелена зона університету.