30 січня 2015 року в Черкаському державному технологічному університеті відбулось урочисте вручення дипломів двох найкращих факультетів Черкаського державного технологічного університету – фінансово-економічного і факультету економіки та управління за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, спеціаліст, магістр.
Випускників із закінченням навчання привітала ректор ЧДТУ, професор Тамара Миколаївна Качала. Також ректор університету виконала почесну місію – вручила дипломи з відзнаками цьогорічним випускникам.
Вітальне слово та почесну місію вручення дипломів було надане очільнику фінансово-економічного факультету, професору Юрію Васильовичу Пасічнику та декану факультету економіки та управління, професору Вяткіній Тетяні Георгіївні.
Зрозуміло, що навчатися легше, аніж працювати. Але найголовніше, щобусі роки навчання не проходили марно, знання обов’язково знадобилися, а обрана професія приносила і моральне задоволення, і звичайно хороший фінансовий дохід.
Отож, шановні випускники, прийміть найщиріші привітання та ніколи в житті не забувайте свою AlmaMater.