Ви тут: ЧДТУ Новини День інформації для кафедри технології бродильних виробництв в НТБ ЧДТУ
Середа, 03 грудня 2014 15:06

День інформації для кафедри технології бродильних виробництв в НТБ ЧДТУ

В читальному залі НТБ ЧДТУ відбувся День інформації для кафедри технології бродильних виробництв. Свідченням актуальностіДня інформаціїстало жваве обговорення присутніми поповнення книжкового фонду новими книгами з екологічних, біологічних та технічних дисциплін, доступ до електронних журналів, забезпечення фаховими періодичними виданнями.Також, згідно з новими навчальними планами,  викладачі  висловили свої рекомендації щодо забезпечення навчального процесу відповідними підручниками. Ця зустріч стала дуже корисною як для викладачів, так і для бібліотекарів. В ході спілкування були виробленні спільні пропозиції, які стосувались подальшої ділової співпраці бібліотеки і кафедри технологій бродильних виробництв  з питань комплектування фонду та книгозабезпечення дисциплін.