Ви тут: ЧДТУ Новини Бізнес-консультанти з США провели семінар на тему: «HR: Актуальні аспекти управління персоналом»
Субота, 20 вересня 2014 09:47

17 вересня2014 р.вактовомузалі Черкаського державного технологічного університету відбувся семінар-зустріч студентів та професорсько-викладацького складу з бізнес-консультантами з США Уейном Моррісом та Роном Йонкером.

Уейн Морріс, що займав керівні посади у всесвітньо відомих компаніях  Procter&Gamble, Black&Decker, Sunbeam, Brunswick, провів міні-тренінг на тему: «HR: Актуальні аспекти управління персоналом». Рон Йонкер, який протягом 30-ти років займався підготовкою та навчанням лідерів компанії SouthernCompany, що є світовим лідером виробництва обладнання, виступив з темою «Ділова етика в умовах кризи».

Під час зустрічі студенти активно ставилипитанняамериканським-бізнес-консультантам, виконували запропоновані ними вправи та висвітлювали власну думкустосовно питань, що обговорювалися на семінарі.