ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти кафедри соціального забезпечення ЧДТУ взяли участь у семінарі із соціальної підтримки дітей та їхніх батьків, постраждалих під час війни
Четвер, 26 березня 2026 11:26

Студенти кафедри соціального забезпечення ЧДТУ взяли участь у семінарі із соціальної підтримки дітей та їхніх батьків, постраждалих під час війни

Студенти кафедри соціального забезпечення ЧДТУ взяли участь у семінарі із соціальної підтримки дітей та їхніх батьків, постраждалих під час війни

25 березня 2026 року студенти кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету взяли участь у семінарі  «Соціальна підтримка дітей та їхніх батьків, постраждалих під час війни, за допомогою науково-обґрунтованих методів».

На семінарі учасникам презентовали соціо-екологічний підхід до роботи з дітьми та родинами, які зазнали впливу війни, а також інтерактивні технології й практичні навички, що застосовуються фахівцями Міжнародної організації War Child Alliance в Україні.

Спікерами семінару виступили: викладач Університету прикладних наук Гронінгена, магістр соціальної клінічної психології, тренер з мультиметодичної соціальної роботи (MMSW), що спеціалізується на травмі (Королівство Нідерланди) Герман де Моннінк; радниця з питань психічного здоров’я, психологічного та соціального благополуччя (MHPSS) та захисту дітей Міжнародної організації War Child Alliance Софія Пападопулу;  психологиня, викладачка Національного університету «Острозька академія», співзасновниця громадської організації «Крила для родини», тренерка науково-обґрунтованих методик у Міжнародній  організації WarChild Alliance Вікторія Кондратюк; психологиня, психотерапевтка, тренерка науково-обґрунтованих методик у Міжнародній організації War Child Alliance Альона Дороніна.