Ви тут: ЧДТУ Новини І Спортивні ігри Черкаської області серед ВНЗ
Понеділок, 14 квітня 2014 11:15

І Спортивні ігри Черкаської області серед ВНЗ

На базі Черкаського державного технологічного університету 5-6 квітня були проведені фінальні ігри І Спортивних ігор Черкаської області серед вищих навчальних закладів.

IMG_6498

У фінальній частині жіночих змагань перемогу виборювали чотири команди. Вони представляли три виші області – Національний університет імені Б. Хмельницького, Державний технологічний університет та Інститут банківської справи. А також Уманський педагогічний університет імені П. Тичини.

IMG_6509

Євгенія Нечай, обласне відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України: "Дуже приємно, що проводяться такі змагання і учасники мають змогу показати себе та виграти".

IMG_6499

В підсумку – чоловіча команда виборола ІІ місце, а жіноча - ІІІ. А переможницями стали студентки ЧНУ.

Також 12-13 квітня збірні команди студентів брали участь у І Спортивних іграх Черкаської області серед ВНЗ з волейболу.
У змаганнях взяли участь п'ять команд з різних навчальних закладів області. У підсумку командної боротьби чоловіча та жіноча команди університету посіли 4 місця.