Ви тут: ЧДТУ Новини Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу захисту наукових робіт за галуззю «Екологія та екологічна безпека»
Четвер, 10 квітня 2014 11:15

У березні 2014 року у Донецькому національному технічному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю науки "Екологія та екологічна безпека", в якому взяли участь три студенти напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» та посіли призові місця:

• Мамієнко Вадим (гр. ЕК-23) – ІІ місце, нагороджений Дипломом ІІ ступеня (керівник роботи – доцент Чемерис І.А.)
  • Яценко Марина (гр. ЕК-94) – ІІІ місце, нагороджена Дипломом ІІІ ступеня (керівник роботи – доцент Жицька Л.І.)
  • Дітяшова Інна (гр. ЕК-03) - відзначена Дипломом оргкомітету та нагороджена грамотою за активну участь у підсумковій конференції (керівник роботи – ст. викладач Корнелюк Н.М.)

IMAG7768

3     4