Ви тут: ЧДТУ Новини Cтуденти – екологи провели патріотично-виховний захід!
Понеділок, 31 березня 2014 03:00

Cтуденти – екологи провели патріотично-виховний захід!

20 березня 2014 р. студенти-екологи провели захід на патріотичну тематику, метою якого було перевірити та нагадати знання студентів про Державну символіку та адміністративний устрій України.

Захід проводили як студенти так і викладачі-куратори, а саме: Худолій Юлія - студентка ІІ курсу групи ЕК-24 та Цибуля Надія студентка ІІ курсу групи ЕК-23 підготували презентацію та коротко розповіли загальні відомості про Україну.

Аналогічне свято провели і студенти ІІІ курсу групи ЕК-12. На заході були різноманітні конкурси та студенти декламували власні вірші.

Один із конкурсів полягав в тому, що хлопці розклали різнокольорові стрічки з областями України по алфавіту, а дівчата по черзі прикріпили їх до символічного вінка. По центру була найширша стрічка з АР Крим.

Тож українці, єднаймося та починаємо любити свою Україну, вона в нас єдина!!!