Ви тут: ЧДТУ Новини ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ: У Черкасах попрощалися із захисником України – випускником ЧДТУ Романом Полтораднею
Понеділок, 01 липня 2024 14:00

1 липня 2024 року Черкаси попрощалися із захисником України, випускником Черкаського державного технологічного університету Романом Полтораднею.

Роман Сергійович народився у Черкасах, навчався в загальноосвітній школі №18, а після школи вступив до Черкаського державного технологічного університету, де навчався на програміста.

Проходив строкову військову службу у лавах Збройних Сил України, потім працював за кордоном.

З початку повномасштабного вторгнення Роман Полторадня став на захист Батьківщини. Військову службу проходив на посаді гранатометника стрілецького відділення.

Загинув у результаті мінометного обстрілу, виконуючи бойове завдання на Луганщині. Герою назавжди 37 років…

Доземний уклін, вічна слава і пам'ять Герою!

Щирі співчуття рідним та близьким мужнього воїна.