Ви тут: ЧДТУ Новини Університет Яна Длугоша в Ченстохові пропонує студентам ЧДТУ навчання в межах міжнародного семестрового академічного обміну
Понеділок, 01 липня 2024 08:00

Університет Яна Длугоша в Ченстохові відкриває набір студентів на навчання в межах міжнародного семестрового академічного обміну на осінній семестр 2024-2025 навчального року.

Цільова група учасників: студенти першого ступеня (бакалавр) та другого ступеня (магістр).

Тривалість академічного обміну: 3 місяці (01/10/2024 31/12/2024)

Кожен учасник програми повинен мати достатні знання польської мови, бажано рівень B2, мінімальний рівень B1.

Кожен учасник стажування має можливість скористатися факультативним інтенсивним курсом польської мови під час стажування. Курс платний, вартість залежить від кінцевої кількості слухачів.

Перелік освітніх програм:

1. Германська філологія – бакалавр

German philology – Bachelor’s level // Filologia germańska I st.

1. Германська філологія – магістр

German philology – Master’s level // Filologia germańska IІ st.

1. Філософія – бакалавр

Philosophy – Bachelor’s level // Filozofia I st.

1. Філософія – магістр

Philosophy – Master’s level // Filozofia II st.

1. Право – магістр

Law – uniform master’s degree – Master’s level // Prawo – jednolite studia magisterskie

1. Економіка – бакалавр

Economics – Bachelor’s level // Ekonomia I st.

1. Економіка – магістр

Economics – Master’s level // Ekonomia II st.

1. Адміністрування – бакалавр

Administration – Bachelor’s level  // Administracja I st.

1. Адміністрування – магістр

Administration – Master’s level // Administracja II st.

1. Хімія – бакалавр / магістр

Chemistry - Bachelor’s level / Master’s level  //Chemia – studia I stopnia / studia II stopnia

1. Комп’ютерні науки – бакалавр / магістр

Computer science – Bachelor’s level / Master’s level  //

1. Інноваційні технології та новітні матеріали – бакалавр

Innovative technologies and advanced materials – Bachelor’s level // Innowacyjne technologie i nowoczesne materiały – studia I stopnia

1. Мультимедійна інженерія – бакалавр

Multimedia engineering – Bachelor’s level // Inżynieria multimediów - studia I stopnia

1. Безпекова інженерія – бакалавр/ магістр

Safety  engineering Bachelor’s level / Master’s level //Inżynieria bezpieczeństwa studia I stopnia / studia II stopnia

1. Математика – бакалавр

Mathematics – Bachelor’s level // Matematyka – studia I stopnia

1. Туризм – бакалавр / магістр  // Turystyka i rekreacja (I i II stopień studiów)

2. Соціальна робота – бакалавр // Praca socjalna (I stopień studiów)

Вартість навчання: безкоштовно.

Вартість проживання: проживання в двомісній кімнаті в гуртожитку 490 злотих на місяць.

Стипендія: не передбачена.

Якщо Ви бажаєте взяти участь в програмі, всі необхідні документи слід підготувати і заповнити до 20 липня 2024 року.

Прохання врахувати можливість перетину державного кордону в умовах воєнного стану.

Усі охочі можуть долучитися до програми 3-місячного семестрового навчання в Академії імені Яна Длугоша м. Ченстохова (Польща) відповідно до «Положення про академічну мобільність у Черкаському державному технологічному університеті» можуть звернутися до відділу проектів і програм Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або до професора кафедри фінансів Олени Березіної Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20 липня 2024 року включно, отримати перелік необхідних документів і рекомендації щодо їх заповнення.