Ви тут: ЧДТУ Новини Словацький технічний університет у Братиславі пропонує студентам ЧДТУ навчання в межах міжнародного семестрового академічного обміну
Четвер, 27 червня 2024 07:47

Студенти Черкаського державного технологічного університету мають чудову можливість взяти участь у програмі академічного обміну в Словацькому технічному університеті в Братиславі (STU), осінній семестр 2024-2025 навчальний рік.

Ця програма включає в себе:

1) академічну мобільність (навчання) для студентів різних технічних спеціальностей. Ви можете ознайомитися з освітніми програмами англійською мовою, що пропонує університет для академічної мобільності  тут. Перелік спеціальностей можна знайти тут

2) академічну мобільність – стажування в якості SMM-координатора у відділі міжнародних зв'язків STU – для студентів спеціальностей маркетинг та графічний дизайн, а також інших спеціальностей.

1. Програма академічних обмінів (навчання)
Студенти матимуть можливість:

· Записатися на різноманітні курси з інженерії, технологій та природничих наук.

· Брати участь у дослідницьких проектах та працювати з провідними викладачами.

· Відчути яскраву культуру Словаччини.

2. Можливість стажування

У якості SMM-координатора студенти будуть:

· Керувати акаунтами в соціальних мережах (Instagram та Facebook)

· Створювати контент для соціальних мереж (пости, історії, відео)

· Робота з графічними програмами (дизайн брошур, плакатів)

· Організація міжнародних заходів/подій

· Надання адміністративної підтримки для програми Erasmus+.

Тривалість мобільності: осінній семестр 2024/2025 н.р.

Фінансова підтримка від STU: 3150 €

Для реєстрації до 30 червня 2024 року заповніть гугл-форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdiUYIBWKDCu0xkcI1aNx55fAGuX8-Gem_v7WMn5tx6ZclG6w/viewform

Остаточне рішення стосовно зарахування студентів будуть ухвалювати факультети Словацького технічного університету в Братиславі.

Відповідно до оцінки UniRank ™ 2024 Словацький технічний університет в Братиславі (STU) знаходиться на 2 місці серед кращих університетів Словаччини. В рейтингу QS World University Rankings 2016 він входить в 500 кращих університетів світу. Його факультети також вже давно займають передові позиції в рейтингу ARRA.

Більше інформації за посиланням: https://www.stuba.sk

Усі охочі долучитися до програми відповідно до «Положення про академічну мобільність у Черкаському державному технологічному університеті» заповнюють гугл форму за посиланням до 30.06.2024 року та надсилають копіє відповідей до відділу проєктів і програм Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У разі виникнення додаткових питань – звертайтеся до професора кафедри фінансів Олени Березіної Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.