,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини Студентство ЧДТУ обирає ПриватБанк
Понеділок, 27 травня 2024 15:45

Студентство ЧДТУ обирає ПриватБанк

Студентство ЧДТУ обирає ПриватБанк

Ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор провів зустріч із регіональним керівництвом ПриватБанку, де банкіри презентували сучасні тенденції діджиталізації в банківській сфері.

Стипендією на банківську картку нині не здивуєш нікого, як і тим, що оплатити за навчання чи гуртожиток можна не відвідуючи банківських відділень: у пару кліків на смартфоні. 

Банкіри продемонстрували, як сучасний смартфон перетворився із засобу зв’язку на маленьке банківське відділення у кишені. Найкрутіший банківський інтернет додаток Приват24 це 170 банківських та небанківських послуг: від переказів коштів до купівлі квитків. А Apple/Google Pay у поєднанні з DIGITAL карткою надають крила свободи: життя без пластику, без відділень, але з усіма можливостями звичайних пластикових карток. Хоч стипендію отримуй, хоч батьківську допомогу. Сам собі режисер: випускаєш, перевипускаєш, блокуєш (детальніше про карту – у відео).

Не оминули на зустрічі і найактуальніше питання сьогодення – онлайн-практику, пройти яку можуть студенти будь-яких українських вишів. Після успішного проходження практики видається електронний сертифікат, а тих, хто впорався із завданнями найкраще, вносять до кадрового резерву банку.