Ви тут: ЧДТУ Новини «Вчись, працюй, живи на Черкащині!»: ЧДТУ продовжує профорієнтаційні онлайн-зустрічі зі старшокласниками регіону
Четвер, 11 квітня 2024 09:03

10 квітня 2024 року представники Черкаського державного технологічного університету у межах просвітницько-патріотичного проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» зустрілися зі старшокласниками Канівських загальноосвітніх шкіл №1, №3, №4; Канівської санаторної школи, Канівської спеціалізованої школи №6, Богодухівського навчально-виховного комплексу, Дубіївського закладу загальної середньої освіти, Свидівоцького закладу загальної середньої освіти та Драбівського ліцею.

Перший проректор ЧДТУ Артем Гончаров переказав вітання учасникам віртуальної зустрічі від ректора ЧДТУ Олега Григора та розповів про провідний технологічний заклад вищої освіти з понад 64-річною історією. Артем Володимирович поінформував молодь про широкий спектр спеціальностей та акредитованих освітніх програм; пропозиції для академічної мобільності та дуальної освіти, проходження практики та стажування у державних та приватних установах з подальшим працевлаштуванням; партнерство з вітчизняними та міжнародними організаціями; активне студентське самоврядування та молодіжні ініціативи. Перший проректор ЧДТУ зауважив низку можливостей, які пропонує провідний технологічний заклад вищої освіти для всебічного розвитку особистості, зокрема: інжинірингова школа Ноосфера, регіональний Інформаційний Центр ЄС, військова кафедра, автошкола, курси судноводіїв, гуртки за інтересами, спортивні секції. Також Артем Гончаров зазначив, що університет розташований неподалік мальовничих берегів Дніпра на площі 700-річчя Черкас та вирізняється розвиненою інфраструктурою: гуртожитки, спорткомплекс, тренажерні зали, їдальня з якісним смачним харчуванням за помірними цінами, укриття на понад 3000 осіб тощо.

Своєю чергою відповідальний секретар приймальної комісії ЧДТУ Андрій Чорній поінформував про вступну кампанію-2024: дати реєстрації та складання НМТ, пріоритетність вступних заяв, розрахунок конкурсного балу, пільгові категорії вступників, спеціальності особливої підтримки держави та заохотив звертатися до Приймальної комісії ЧДТУ або в Консультаційний центр ЧДТУ за фаховими відповідями на запитання.

Спеціальності та освітні програми, за якими ведеться підготовка фахівців в університеті, детально охарактеризували декани факультетів: декан факультету електронних технологій, автотранспорту та машинобудування Андрій Чорній, декан факультету інформаційних технологій і систем Анатолій Чепинога, декан факультету економіки та управління Віктор Демиденко, заступниця декана факультету технологій, будівництва та раціонального природокористування з наукової роботи Інгріда Чемерис, заступниця декана факультету гуманітарних технологій з наукової роботи Людмила Усик.

Наприкінці онлайн-зустрічі перший проректор ЧДТУ Артем Гончаров подякував молоді за увагу та запросив на Інформаційний день ЧДТУ, який відбудеться 26 квітня 2024 року