Ви тут: ЧДТУ Новини Студентів та випускників ЧДТУ запрошують на «Ігри Заводів 7.0» від UGEN
Середа, 20 березня 2024 09:11

Студентів та випускників ЧДТУ запрошують на «Ігри Заводів 7.0» від UGEN

Студентів інженерних, хімічних аграрних, промислових спеціальностей, а також харчових технологій або ж нещодавніх випускників Черкаського державного технологічного університету компанія UGEN запрошує взяти участь в «Іграх Заводів 7.0» 26 березня 3 квітня.

Якщо вас цікавить як великі виробництва функціонують всередині; хочеться дізнатись про них те, що не розкаже гугл та чат GPT, організатори запрошують поринути у цей світ із ВАТ Україна, МХП, Хлібпром, Kernel та Metinvest.

На вас чекатиме:

Серія вебінарів, де провідні експерти з різних галузей виробництва поділяться внутрішніми процесами у сфері FMCG та харчової промисловості.

Командне вирішення кейсів та змагання за призи від компаній.

Можливість з користю проявити здобуті профільні знання.

Коли: 26 березня 3 квітня.

Де: Онлайн.

Участь безкоштовна.