Ви тут: ЧДТУ Новини РОЗСТРІЛЯНЕ ВІДРОДЖЕННЯ ПОВЕРНУЛОСЯ: перший в Україні історичний альбом-мюзикл «Ти [Романтика]» прозвучить у ЧДТУ
Вівторок, 19 березня 2024 12:02

21 березня 2024 року о 15:00 в конференцзалі ЧДТУ, у Міжнародний день поезії, Event-департамент Студентської ради Черкаського державного технологічного університету запрошує відчути сенси музичного альбому «Ти [Романтика]» про українських письменників періоду розстріляного відродження від проєкту МУР.

17 різних композицій - всі треки пов’язані між собою сюжетом, переходять одна в іншу і дають слухачу можливість переміститися в часі – стати свідком історичних подій недалекого минулого. Студентство ЧДТУ заохочує послухати, відчути, обговорити - прожити спільну історію.

Проєкт МУР створив музичний альбом про Розстріляне Відродження за участі Сергія Жадана, Хейтспіч, Жені Яновича, NAZVA, Олени Кравець, Сергія Мартинюка та інших.

Зустріч у четвер, 21 березня, о 15:00 в конференцзалі ЧДТУ.