Ви тут: ЧДТУ Новини Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи ЧДТУ влаштувала смачну «Битву млинців»
Середа, 13 березня 2024 12:00

12 березня 2024 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету відбувся захопливий та смачний конкурс «Битва млинців» з нагоди Масниці.

Запропоновані для кулінарного змагання страви готували за оригінальними рецептурами, у яких поєднувалися традиційні та інноваційні  технології і власна творчість. На розгляд журі були представлені млинці шоколадні, з карамелізованими яблуками, «Тріо», «Сюзетт», «Тірамісу», налисникові корзинки з бісквітом. Чудовим шоу став процес фламбування млинчиків. Всі млинці припали до смаку, а запропоновані рецептури  оцінять ресторатори Черкас    майбутні роботодавці.  Впроваджена рецептура в меню ресторану  та  робота для переможців буде достойною винагородою для здобувачів освіти.