Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ презентували репринтне видання «Словника економічної термінології»
Понеділок, 04 березня 2024 11:32

У ЧДТУ презентували репринтне видання «Словника економічної термінології»

26 лютого 2024 року на вченій раді факультету економіки та управління Черкаського державного технологічного університету доцентка кафедри української мови та загального мовознавства Людмила Сидоренко представила репринтне видання «Словника економічної термінології» (1930) – важливого джерела знань та ресурсу для розуміння сучасної економіки.

Кафедра української мови ЧДТУ подарувала колегам факультету економіки та управління декілька примірників «Словника економічної термінології» Г. Кривченка та В. Ігнатовича, оскільки він необхідний для сприяння комунікації у галузі економіки, бізнесу та фінансів, для точного використання термінів та популяризації питомої термінології.