Ви тут: ЧДТУ Новини 22 грудня – День енергетика України
П'ятниця, 22 грудня 2023 09:00

22 грудня – День енергетика України

Щороку 22 грудня, у день зимового сонцестояння, в Україні відзначають свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості – День енергетика

Сьогодні, в умовах війни кожен особисто відчув важливість і необхідність цієї професії, адже наразі життя сучасних українців складно без неї уявити. Енергетики – герої невидимого фронту, воїни світла, борці з темрявою. Саме вони відновлюють зруйновану ворогом інфраструктуру і роблять усе можливе, щоб громадяни нашої країни якомога менше перебували без світла.

Черкаський державний технологічний університет вітає з Днем енергетика усіх, хто причетний до створення, обслуговування та відновлення енергетичних систем, зокрема викладачів і студентів кафедри енерготехнічних систем ЧДТУ. Щиросердно дякуємо за вашу відданість своїй справі та безупинну роботу! Нехай не згасає світло в душах і серцях!