,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ долучився до онлайн-заходу з нагоди завершення проєкту «Wi-Fi в укриттях»
Середа, 20 вересня 2023 11:53

ЧДТУ долучився до онлайн-заходу з нагоди завершення проєкту «Wi-Fi в укриттях»

ЧДТУ долучився до онлайн-заходу з нагоди завершення проєкту «Wi-Fi в укриттях»

18 вересня 2023 року ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор та проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків ЧДТУ Еміль Фауре долучилися до онлайн-заходу з нагоди завершення спільного проєкту «Хуавей Україна» та Фонду освітніх ініціатив проєкту «Wi-Fi в укриттях», ініційованого Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством освіти і науки України.

В онлайн-конференції брали участь: заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитро Завгородній, представники компанії Huawei Ukraine та Благодійного фонду «Фонд освітніх ініціатив», керівники університетів.

Під час події промовці у своїх виступах підвели підсумки втілення ініціативи та узагальнили досвід університетів із побудови і використання комп’ютерних мереж у навчальному процесі. Організатори та виконавці зазначили, що освітній процес має продовжуватися, навіть, в умовах воєнного стану, а студенти мають отримувати якісний рівень знань для відбудови України в майбутньому. Відтак, наразі завершена доставка і триває інсталяція 500 точок доступу, 50 комутаторів, 200 адаптерів живлення, а також потужних маршрутизаторів для збільшення швидкості зʼєднання для 27 навчальних закладів.  Загалом кількість переданого обладнання Huawei Ukraine дозволить забезпечити інтернетом більше 50 тисяч користувачів, а за потреби ця потужність може бути збільшена.

Черкаський державний технологічний університет став одним із учасників проєкту «WiFi в укриттях», відповідно до умов якого компанія Huawei Ukraine передала новітнє мережеве обладнання: точки доступу, комутатори, адаптери живлення, SFP-модулі для забезпечення мережевим покриттям укриттів закладу вищої освіти.

Завдяки цьому комплексному проєкту усі учасники освітнього процесу зможуть у безпечному просторі укриттів навчати, отримувати знання, розвивати практичні навички у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, підтримувати зв’язок із рідними під час повітряних тривог.