Ви тут: ЧДТУ Новини Баскетболісти ЧДТУ – срібні призери чемпіонату Черкаської області серед студентів ЗВО
Понеділок, 03 квітня 2023 08:51

31 березня 2023 року в спортивній залі навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького пройшов чемпіонат Черкаської області з баскетболу 3х3 серед студентських чоловічих команд закладів вищої освіти.

За підсумками змагань, що проходили за коловою системою, команда Черкаського державного технологічного університету виборола ІІ місце, поступившись перемогою збірній ЧНУ.

Спортивну гідність ЧДТУ захищали: Олексій Грабов – капітан; Сергій Зубенко, гр. ПР-26 (ФГТ); Богдан Бобух гр.ТТ-24 (ФЕТАМ); Назар Скринський, гр.ПЗ-2204 (ФІТІС).

Представляли команду на змаганнях  завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Василь Загородній та доцентка кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Лариса Ярославська.

Переможці та призери нагороджені дипломами Черкаського обласного відділення КФВС МОН України відповідних ступенів.

Черкаський державний технологічний університет вітає призерів та бажає команді  подальших спортивних успіхів!