Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ пройшло нагородження переможців олімпіад з фінансових дисциплін в межах Global Money Week
Вівторок, 28 березня 2023 10:08

23 березня 2023 року кафедра фінансів факультету економіки та управління Черкаського державного технологічного університету провела три загальноуніверситетські олімпіади з дисциплін «Фінанси, гроші та кредит», «Страхування», «Податкова система» для студентів бакалаврату й магістратури факультету економіки та управління. Наукова подія проходила в межах Global Money Week-2023 та відповідно до наказу ректора Черкаського державного технологічного університету № 38/04 від 20.02.2023 р.

В олімпіадах у загальному підсумку взяли участь 53 студенти факультету економіки та управління. Завдання олімпіад дозволили в повній мірі оцінити компетентності з зазначених вище дисциплін.

Переможцями стали:

Олімпіада з дисципліни «Фінанси, гроші та кредит»

1-ше місце. Тірпак Анна (1 курс гр.ФК-221);

2-ге місце. Петрова Валерія (1 курс гр.ФК-221) та Сумський Владислав (2 курс гр.ФК-211);

3-тє місце. Мироненко Богдан (1 курс гр.ФК-221).

Олімпіада з дисципліни «Страхування»

1-ше місце. Башинська Анна (3 курс гр.ФК-201)

2-ге місце. Голубенко Юлія (3 курс гр.ФК-201) і Бей Анна (3 курс гр. БО-202)

3-тє місце. Голоскок Денис (3 курс гр.ФК-201) і Коваленко Валерій (3 курс гр.ФК-201)

Олімпіада з дисципліни «Податкова система»:

1. Кривенко Юлія (магістр, гр. ФКМ-22)

2. Лопушанська Тетяна (магістр, гр. ФКМ-22)

3. Клименко Вікторія (магістр, гр. ФКМ-22)

Вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових здобутків!