Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти спеціальності «Право» ЧДТУ успішно захистили звіти про проходження практики
Четвер, 02 березня 2023 14:00

21 лютого 2023 року на кафедрі історії та права Черкаського державного технологічного університету відбувся захист звітів про проходження практики студентами спеціальності 081 – Право.

Практична складова навчального процесу відіграє значну роль у підготовці фахівців із права. Майбутні юристи мали змогу ознайомитися зі специфікою роботи в різних сферах правничої галузі, передбачених навчальним планом.

Під час проходження практики студенти закріпили та поглибили отримані теоретичні знання, продемонструвавши комісії високий рівень володіння практичними навичками. Необхідна документація була оформлена належним чином, відповідно до вимог.

Студенти І курсу під час ознайомчої практики мали можливість поринути в особливості організації роботи в судах. Такими базами практик для наших студентів-першокурсників стали: Районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, Центральний апеляційний господарський суд, Черкаський районний суд Черкаської області та Господарський суд Черкаської області. Студенти ІІ курсу проходили навчальну практику в Головному управлінні Національної поліції України в Черкаській області. Виробнича (організаційно-аналітична) практика для студентів ІІІ курсу відбулася в Черкаському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України. Студенти ІV курсу під час проходження виробничої (комплексної з фаху) практики долучилися до роботи Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.