Ви тут: ЧДТУ Новини «Вчись, працюй, живи на Черкащині!»: ЧДТУ презентував просвітницько-патріотичний проєкт старшокласникам регіону
Середа, 15 лютого 2023 14:18

15 лютого 2023 року Черкаський державний технологічний університет у межах просвітницько-патріотичного проєкту «Вчись, працюй, живи на Черкащині!» зустрівся онлайн зі старшокласниками Вільховецького ліцею з дошкільним підрозділом імені Героя України В'ячеслава Чорновола, Матусівського ліцею №1, Тальнівської ЗОШ № 2, Білозірського ліцею, Кам`янського ЗЗСО №1 та №2, Ротмістрівського ліцею,  ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Березняки, ОНЗ «Шевченківський ліцей», Хлистунівського ЗЗСО, Смілянської ЗОШ №10 та Смілянської гімназії імені Василя Сенатора.

Із вітальним словом звернувся до учасників віртуальної зустрічі перший проректор ЧДТУ Артем Гончаров, поінформувавши авдиторію про єдиний технологічний заклад вищої освіти регіону з понад 60 річним освітнім досвідом та авторитетним визнанням як на теренах нашої держави, так і за її межами. Артем Володимирович розповів про розвинену інфраструктуру університету, облаштовані укриття, гуртожитки, тренажерні зали, спортивний комплекс, засади демократії та студентоцентризму, активність студентів у науковій сфері, творчій та волонтерських діяльностях, можливості для стажування в провідних вітчизняних установах та за кордоном, успішне працевлаштування випускників.

Своєю чергою, відповідальний секретар приймальної комісії ЧДТУ Андрій Чорній приділив увагу інформації щодо порядку вступу до закладів вищої освіти у 2023 році, зауважив спеціальності особливої державної підтримки, ознайомив з попередніми правилами складання цьогорічного національного мультипредметного тесту, заохотивши вступників звертатися до фахівців університету, зокрема до приймальної комісії,  за додатковими роз'ясненнями.

Упродовж розмови декани факультетів ЧДТУ: декан факультету технологій, будівництва та раціонального природокористування  Денис Грецький, декан факультету інформаційних технологій і систем Анатолій Чепинога, декан факультету електронних технологій, автотранспорту та машинобудування Андрій Чорній, декан факультету економіки та управління, випускник Смілянської ЗОШ №10, Віктор Демиденко та декан факультету гуманітарних технологій Наталія Махиня детальніше представили широкий спектр спеціальностей та освітніх програм, за якими проходить підготовка в університеті, навели приклади переваг навчання в університеті та окреслили перспективи успішного професійного майбутнього випускників ЧДТУ.

Модерувала онлайн-зустріч завідувачка підготовчого відділення ЧДТУ Оксана Яшан.

– Дякуємо ЧДТУ за змістовну зустріч, за профорієнтаційну просвітницьку діяльність, яка допоможе нашим випускникам у виборі майбутньої професії. Такий відповідальний та зважений підхід – це важливий крок на шляху до професійного майбуття кожного нашого учня, – зазначила заступниця директора з навчально-виховної роботи Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ірина Писар.