Ви тут: ЧДТУ Новини Студрада ЧДТУ: для історії студентського самоврядування селфі про зустріч із Міністром освіти і науки України
П'ятниця, 27 січня 2023 13:51

Перебуваючи з робочим візитом у Черкаському державному технологічному університеті, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет поспілкувався з в.о голови Студентської ради ЧДТУ Ольгою Басараб та студентським активом закладу вищої освіти.

Студенти ЧДТУ розповіли очільнику міносвіти про студентське життя, наукову, творчу та благодійну діяльність, принагідно закарбувавши на згадку цю зустріч у спільних світлинах.