Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ відбулась Звітна конференція профспілкового комітету університету
Четвер, 01 грудня 2022 14:33

У ЧДТУ відбулась Звітна конференція профспілкового комітету університету

30 листопада 2022 року в Черкаському державному технологічному університеті відбулась Звітна профспілкова конференція профспілкового комітету первинної профспілкової організації ЧДТУ за 2022 рік.

Із звітною доповіддю на конференції  виступив голова первинної профспілкової організації ЧДТУ Василь Загородній.

У своїй доповіді він розкрив весь спектр роботи профспілкового комітету, яка проводилась протягом 2022 року.

В обговоренні доповіді  взяв участь ректор університету, професор Олег Григор та  голова Обкому профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Стеценко.

Конференція схвалила Звіт профспілкового комітету та визнала його роботу задовільною.