Ви тут: ЧДТУ Новини Майбутні фінансисти ЧДТУ долучилися до відзначення Міжнародного дня заощаджень із Національним банком України
Четвер, 27 жовтня 2022 11:23

Міжнародний день заощаджень відзначатиметься в Україні 31 жовтня, а Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності розпочнеться 4 листопада цього року. Основними завданнями Всеукраїнського тижня фінансової грамотності та Всесвітнього дня заощаджень є роз’яснення щодо ведення сімейного бюджету, основних принципів фінансового обліку, виховання звички до заощаджень та  інвестицій, надання правдивої інформації про основні фінансові продукти, за допомогою яких можна реалізувати свої плани.
25 жовтня 2022 року, напередодні Всесвітнього дня заощаджень,  здобувачі вищої освіти освітньої програми «Фінанси і кредит» факультету економіки та управління Черкаського державного технологічного університету, за сприяння Національного банку України, мали нагоду долучитися до містичного та загадкового світу скарбів і різних форм грошей, які використовували наші пращури упродовж багатьох століть із часів Київської Русі.
Кафедра фінансів ЧДТУ вдячна старшому зберігачеві фондів «Музею грошей» НБУ Андрію Бойко-Гагаріну за вебінар «Таємниці давніх скарбів – витоки історії заощаджень» та за віртуальний тур Музеєм грошей, під час якого молодь ознайомилася із унікальними експонатами. Окрім цього, завдяки 3D моделюванню з усіх боків можна уважно роздивитись давньоруську срібну гривню київського типу. Загалом, розуміння історії грошей відкриває завісу в минуле України та дозволяє уявити розвиток грошообігу.