Ви тут: ЧДТУ Новини Студенти ЧДТУ обговорили перспективи ІТ-галузі з досвідченими фахівцями
Четвер, 06 жовтня 2022 10:35

Студенти ЧДТУ обговорили перспективи ІТ-галузі з досвідченими фахівцями

5 жовтня 2022 року студенти Черкаського державного технологічного університету зустрілися з представниками ІТ-галузі: відомим програмістом черкаського ІТ-кластеру та компанії Ekreative Сергієм Цибровським та менеджеркою з проєктів компанії Ekreative Ларисою Медведенко.

⠀Гості університету розповіли молоді про можливості в ІТ-галузі та перспективи професійного розвитку зі швидкістю геометричної прогресії. Також розібрали види діяльності ІТ, починаючи з backend і frontend розробників й закінчуючи HR. ІТ-фахівці зауважили актуальність вивчення популярних інструментів розробки і технологій, щоб не бути позаду розвитку ІТ.

Окрім цього, промовці наголосили на важливості вивчення англійської мови, адже через російсько-українську війну відбувається ще більша переорієнтація на західний ринок, тому англійська вкрай необхідна.

І, звісно, під час зустрічі учасники розглянули варіанти успішного працевлаштування для студентів.