Ви тут: ЧДТУ Новини На кафедрі дизайну ЧДТУ пройшов майстер-клас із вивчення можливостей техніки фотографіки
Четвер, 15 вересня 2022 09:46

14 вересня 2022 року на кафедрі дизайну (сектор Графічний дизайн) Черкаського державного технологічного університету, відповідно до плану наукового гуртка, пройшов майстер-клас із вивчення можливостей техніки фотографіки.

Вступну бесіду про пейзажний і побутовий жанр, простір фотографії, провели керівниця гуртка професорка кафедри дизайну ЧДТУ Олена Храмова-Баранова і викладачка кафедри дизайну Вікторія Шкребтій. Під час заняття Вікторія Шкребтій розповіла загальні відомості про дизайн фотографії, пояснила технологічні засоби і провела вправи для тренування із запропонованої тематики. Учасники розглянули багатофігурну композицію та ознайомилися з творчістю фотохудожників. Студенти та інші присутні охоче виконували вправи для тренування в техніці фотографіки. Проводити майстер-клас Вікторії Шкребтій допомагала викладачка кафедри дизайну ЧДТУ Вікторія Кудревич.