Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ увійшов до сотні найпопулярніших університетів країни
Середа, 07 вересня 2022 14:43

ЧДТУ увійшов до сотні найпопулярніших університетів країни

Черкаський державний технологічний університет увійшов до сотні найпопулярніших закладів вищої освіти за кількістю заяв від абітурієнтів, відповідно до рейтингу опублікованому Освіта.ua

За даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що розміщує рейтингові списки абітурієнтів, до закладів вищої освіти цьогоріч подано понад 1 млн 100 тисяч заяв від вступників.

У порівнянні з минулорічними показниками Черкаський державний технологічний університет піднявся на 18 позицій у Всеукраїнському рейтингу закладів вищої освіти. Цьогоріч за кількістю заяв від вступників на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра на базі повної загальної середньої освіти за всіма формами навчання станом на 29 серпня 2022 року ЧДТУ перебуває на 78 сходинці.