,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ цикл блог-кафе в межах міжнародного проєкту продовжиться дискусією на тему «Війна, що переслідує всюди»
Середа, 03 серпня 2022 11:35

У ЧДТУ цикл блог-кафе в межах міжнародного проєкту продовжиться дискусією на тему «Війна, що переслідує всюди»

У ЧДТУ цикл блог-кафе в межах міжнародного проєкту продовжиться дискусією на тему «Війна, що переслідує всюди»

4 серпня 2022 року в Черкаському державному технологічному університеті відбудеться блог-кафе «Війна, що переслідує всюди» магістранта кафедри філософських та політичних наук Андрія Тіщенка. Ця зустріч продовжить низку заходів у межах мініпроєкту «wArt», який Андрій реалізовує як амбасадор  Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час». ЇЇ на Черкащині впроваджують спільно ЧДТУ та громадська організація «Центр соціальних комунікацій». 

На блог-кафе поговоримо про війну, якою вона є сьогодні: війну, яка існує всюди і за вікном і у телефоні, війну, яка впливає на кожного, війну, яку воюють в інтернеті, розповідає про захід Андрій Тіщенко. 

Початок зустрічі 4 серпня о 12:00, місце проведення інжинірингова лабораторія Noosphere в ЧДТУ.

Реєстрація на подію за покликанням:  https://bit.ly/3biBCIR.

Цей проєкт виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.