Ви тут: ЧДТУ Новини Інформаційний центр ЄС запрошує викладачів та студентів до участі в Програмі ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. 7 липня 2022 р.
Понеділок, 01 серпня 2022 09:30

Інформаційний центр ЄС запрошує викладачів та студентів до участі в  Програмі ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. 7 липня 2022 р.
Завантажити прикріплення:

Шановні викладачі, студенти, аспіранти!

Запрошуємо скористатися можливостями участі в Програмі Еразмус+ і приєднатись до вже існуючих проєктів, а також ініціювати нові спільно з європейськими партнерами та колегами задля активної та успішної участі в наступних конкурсах. Європейський Союз підтримує Україну у період воєнного стану, у тому числі через додаткові можливості в межах Еразмус+.

Ви можете ознайомитися з презентацією координатора Національного Еразмус+ офісу в Україні Світлани Шитікової на тему «Можливості Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. для України», яка прикріплена до матеріалу.