Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ завершилися волонтерські курси української мови для переселенців
Четвер, 07 липня 2022 09:02

У ЧДТУ завершилися волонтерські курси української мови для переселенців

У Черкаському державному технологічному університеті завершили свою роботу волонтерські курси української мови для переселенців, що були організовані у середині травня кафедрою української мови та загального мовознавства. 12 зустрічей, на яких розбирались з граматикою, спілкувались на важливі теми, розв'язували лінгвістичні кросворди, співали українські пісні, дарували один одному позитивні емоції.

Активні учасники дорослі люди з різних міст України: Харків, Сєвєродонецьк, Луганськ, Лисичанськ, передмістя Києва. Деякі учасники змогли повернутися до своїх домівок до закінчення курсів, але продовжували брати активну участь у курсах в телеграм-дискусіях.

Кафедра української мови та загального мовознавства вдячні усім, хто був разом з нами, хто знайшов час і сили підтримати українську мову - а разом з нею і всю Україну!

Бажаємо не зупинятися на досягнутому і віримо в нашу Перемогу!