Ви тут: ЧДТУ Новини ВСТУП 2022. Факультет електронних технологій і робототехніки ЧДТУ запрошує на мотиваційний онлайн-етер 27 червня
Четвер, 23 червня 2022 14:41

У понеділок, 27 червня 2022 року, о 12:00 Черкаський державний технологічний університет запрошує на мотиваційний онлайн-етер «Абітурієнт–Університет-Студент 2022» із колективом факультету електронних технологій і робототехніки.

Під час онлайн-спілкування декан факультету електронних технологій і робототехніки Андрій Чорній та згуртований колектив факультету поінформують про особливості навчання у провідному технологічному закладі вищої освіти регіону, розмаїття освітніх програм на факультеті, переваги здобутої у ЧДТУ освіти, перспективи працевлаштування і розвитку кар'єри. Окрім цього, учасники етеру дадуть відповіді на поставлені під час трансляції запитання, зокрема про особливості вступної кампанії 2022.

Пряма трансляція проходитиме на YouTube каналі Черкаського державного технологічного університету та в Instagram.