Ви тут: ЧДТУ Новини Науковці кафедри хімічних технологій та водоочищення ЧДТУ взяли участь у міжнародному тренінгу «Інноваційна педагогіка у водних освітніх програмах вищої школи»
Понеділок, 20 червня 2022 15:46

Викладачі кафедри хімічних технологій та водоочищення  Черкаського державного технологічного університету долучилися онлайн до серії вебінарів тренінгу підвищення кваліфікації «Інноваційна педагогіка у водних освітніх програмах вищої школи», організованих викладачами Норвезького університету природничих наук (м. Ас, Норвегія) у межах міжнародного освітнього проєкту «Водна Гармонія.Євразія-ІІ».

Тренінг проходив упродовж 2021 та 2022 років і складався з 11 вебінарів, тематика яких охоплювала різні напрями підвищення кваліфікації – від сучасних інтерактивних методів навчання та рекомендацій щодо підготовки наукових публікацій, до сучасних інструментальних методів вимірювань та інформаційного моделювання будівель.

До вебінарів були залучені професори з університетів Норвегії (Норвезький університет природничих наук), США (Університет штату Мічиган; Колумбійський університет; Університет Вашингтону), Польщі (Вармінсько-Мазурський університет) та фахівці норвезьких компаній DOSCON та Norsk Wavin. Вебінари тренінгу відвідало понад 200 осіб з університетів та підприємств Норвегії, України, Молдови, Казахстану, Таджикистану, Киргизії, США, Польщі. Загальна кількість університетів-учасників тренінгу 30, зокрема 16 університетів та один коледж із України.

Кафедра хімічних технологій та водоочищення взяла активну участь у всіх онлайн вебінарах, 7 викладачів отримали відповідні сертифікати, а викладачі кафедри Тетяна Солодовнік, Мирослава Коваль та Іванна Демчук з 09.06 по 15.06.2022 відвідали Норвезький університет природничих наук та взяли участь фінальному вебінарі «Фізичні та кіберриски у водному секторі», що завершив серію вебінарів тренінгу підвищення кваліфікації.

Під час перебування на фінальному вебінарі науковиці ЧДТУ презентували координатору проєкту професору Харші Ратнавірі з Норвезького університету природничих наук авторську монографію завідувача кафедри хімічних технологій та водоочищення Геннадія Столяренка «Озоно-радикальні процеси в технології денітрифікації газових потоків».

Колектив кафедри хімічних технологій та водоочищення Черкаського державного технологічного університету щиро дякує колегам Норвезького університету природничих наук, професору Харші Ратнавірі та асистенту професору Захару Малецькому за організацію корисних вебінарів, а всім лекторам за цікаві лекції.