Ви тут: ЧДТУ Новини Студента ЧДТУ Михайла Бобрижного Президент України нагородив орденом «За мужність» ІІІ ступеня
Понеділок, 20 червня 2022 14:19

Студент Черкаського державного технологічного університету Михайло Бобрижний, що здобуває фах за 133 спеціальністю «Галузеве машинобудування» на кафедрі проектування харчових виробництв та верстатів нового покоління факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. Володимир Зеленський підписав відповідний Указ Президента № 416/2022 Про відзначення державними нагородами України 15 червня 2022 року.

Раніше, 2 травня 2022 року, Указом Президента України №293/2022 Про відзначення державними нагородами України Михайло Бобрижний нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни».

8 квітня 2022 року командир бойової машини зенітного ракетного взводу окремої повітряно-десантної бригади сержант Михайло Бобрижний у складі зведеного екіпажу ЗРК  «Стріла-10» забезпечував вогневе прикриття бригади від повітряного нападу противника у Донецькій області. Хоробрий сержант проявив відмінні якості оператора бойової машини та нестандартні навички у веденні вогню, завдяки чому 8 квітня екіпажем був пошкоджений 1 літак СУ-25, а 9 квітня збитий один вертоліт МІ-24 окупантів.

Черкаський державний технологічний університет висловлює глибоку вдячність батькам захисника, особливо мамі Оксані Бобрижній, за виховання сина та зичить героєві божого захисту.