Ви тут: ЧДТУ Новини На базі ЧДТУ працює Слов’янський енергобудівний технікум (відео)
П'ятниця, 10 червня 2022 10:17

На базі ЧДТУ працює Слов’янський енергобудівний технікум (відео)

Сьогодні у Черкаському державному технологічному університеті, який гостинно прийняв Слов’янський енергобудівний технікум, що через активні бойові дії в Донецькій області змушений був шукати безпечне місце, облаштовані робочі місця для колег зі Слов'янська, надані навчальні приміщення в корпусах університету, студенти та викладачі забезпечені кімнатами у гуртожитках ЧДТУ.

11 травня 2022 року ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор та директор Слов’янського енергобудівного технікуму Віктор Турка підписали Договір про співпрацю, домовившись об’єднати зусилля та ефективно використати можливості й ресурси на умовах спільної координації.

Наразі і університет, і технікум активно проводять вступну кампанію та готуються до нового навчального року.

Подробиці у сюжеті Суспільне Черкаси.