Ви тут: ЧДТУ Новини Будівельний факультет ЧДТУ влаштував весняну толоку
П'ятниця, 06 травня 2022 11:55

Будівельний факультет ЧДТУ влаштував весняну толоку

Навіть під час воєнного стану українська земля потребує дбайливих рук та впорядкування.

5 травня 2022 року викладачі й працівники кафедри геодезії, землеустрою, будівельних конструкцій та безпеки життєдіяльності і кафедри промислового та цивільного будівництва будівельного факультету Черкаського державного університету влаштували весняну толоку.

Освітяни ЧДТУ, взявши до рук лопати та граблі, завзято упорядкували прилеглу до ІІІ корпусу університету територію.

– Українське прислів’я мовить: «Без толоки – як без руки, ні хати не зробиш, ні сіна не скосиш». Ми скучили за товариством один одного, а також за студентством. Сподіваємось, що перемога не за горами, і ми зможемо насолодитись прекрасною природою України, працею в колективі та з молоддю, – зазначають учасники толоки.