Ви тут: ЧДТУ Новини Вітаємо ректора ЧДТУ Олега Григора з ювілеєм
Вівторок, 18 січня 2022 09:50

Вітаємо ректора ЧДТУ Олега Григора з ювілеєм

Колектив Черкаського державного технологічного університету

щиро вітає ректора, доктора політичних наук, професора

Олега Олександровича Григора з 55-річчям!

Шановний Олеже Олександровичу!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого дня народження!

Ваш високий професіоналізм, досвід, наполегливість, відданість діяльності нашого університету, неоціненний внесок у формування нового покоління українців стали запорукою успіху ЧДТУ на освітній арені, а Ваша чуйність та вміння творити добро  заслужили повагу серед колег та студентства. Ви – приклад керівника, науковця, чоловіка, Людини, яка вміє згуртувати навколо себе інших, підтримати дружнім словом чи настановою, мотивувати на підкорення нових життєвих вершин.

Тож нехай кожен Ваш день буде наповнений чудовим настроєм, новими ідеями і невичерпними силами й натхненням! Зичимо Вам нових злетів та досягнень усіх поставлених цілей! Міцного Вам здоров’я, миру, прихильності долі, особистого щастя та сімейного затишку, добробуту Вашому дому та втілення усіх планів та мрій! Теплих зустрічей, добрих посмішок, радості в житті!

колектив Черкаського державного технологічного університету