Ви тут: ЧДТУ Новини На кафедрі дизайну ЧДТУ пройшов екзаменаційний перегляд студентських робіт зимової сесії освітньо-професійної програми «Промисловий дизайн»
Понеділок, 10 січня 2022 07:48

Наприкінці 2021 року на кафедрі дизайну факультету комп'ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Черкаського державного технологічного університету успішно пройшов екзаменаційний перегляд студентських робіт зимової сесії освітньо-професійної програми «Промисловий дизайн».

Промисловий дизайн являє собою, стратегічний процес розв’язання проблем, що просуває нововведення та призводить до поліпшення якості життя за допомогою інноваційних продуктів, систем, послуг і досвіду.

Промисловий дизайн усуває розрив між тим, що є, і тим, що можливо; використовує творчий підхід для розв’язання проблем та спільного створення рішень, задля вироблення продукту, системи, сервісу, досвіду роботи, або бізнесу, якомога краще. Промисловий дизайн як вид діяльності включає в себе елементи мистецтва, маркетингу та технології. Він охоплює широке коло об’єктів від домашнього вжитку до високотехнологічних виробів.  За розмитості кордонів різних галузей дизайнерської діяльності, основною сферою діяльності промислового дизайну було й залишається художнє проектування об’єктів масового промислового виробництва, – зазначає завідувачка кафедри дизайну ЧДТУ, професорка Інна Яковець.