Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ зміцнює партнерство зі школами Корсуньщини
Середа, 15 грудня 2021 14:08

ЧДТУ зміцнює партнерство зі школами Корсуньщини

15 грудня 2021 року ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор, проректор з гуманітарно-виховних питань ЧДТУ Валентин Лазуренко і радник ректора на громадських засадах по роботі з територіальними громадами Олексій Лавріненко відвідали Корсуньщину, зустрівшись із деректорами загальноосвітніх закладів.

Представники ЧДТУ розповіли про регіональний патріотично-просвітницький проєкт «Вчись, працюй, живи на Черкащині», який об’єднує представників влади, територіальних громад області, бізнесу, державних установ, професійних спілок, освіти та громадськості задля підвищення престижу вітчизняної освіти та налагодження перспективної співпраці. За круглим столом керівництво ЧДТУ ознайомило освітян Корсуньщини з розмаїттям актуальних спеціальностей ЧДТУ, навело приклади ефективного партнерства,  плідного співробітництва з роботодавцями та успішного працевлаштування випускників університету.

Принагідно цього дня ректор ЧДТУ Олег Григор підписав Договори про співпрацю Корсунь-Шевченківською загальноосвітньою школою I-ІІІ ступенів № 1 (директорка - Людмила Морозюк), Корсунь-Шевченківською загальноосвітньою школою I-ІІІ ступенів № 2 (директорка - Олена Пустовіт), Корсунь-Шевченківською загальноосвітньою школою I-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов імені Героя Радянського Союзу М.С. Дяченка (директорка - Тетяна Степанова), Моринським ліцеєм з дошкільною групою імені  Героя Радянського Союзу А. Н. Харковця  (директорка - Людмила Лобуренко), Гарбузинським навчально-виховним комплексом «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» (директорка - Ольга Кияниця). Відповідно до укладених угод про співробітництво партнери співпрацюватимуть у напрямі  максимальної реалізації та розвитку творчого та науково-дослідницького потенціалу молоді, розвитку економічного та культурологічного потенціалу учнівської молоді.