Ви тут: ЧДТУ Новини Завідувачка кафедри соціального забезпечення ЧДТУ виступила модераторкою онлайн-Форуму інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни 7.0»
Четвер, 11 листопада 2021 12:43

На початку листопада у Черкасах відбувся щорічний онлайн-Форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни 7.0», модераторкою другого дня якого виступила завідувачка кафедри соціального забезпечення Черкаського державного технологічного університету Інна Журба.

У межах експертної панелі форуму було розкрито низку питань, зокрема: Соціальне підприємництво: сутність та особливості; Юридичні форми діяльності СП; Місія та візія діяльності соціального підприємництва; Хто може стати соціальним підприємцем; Які існують проблеми для соціальних підприємців сьогодні; Кращі закордонні та вітчизняні практики соціального підприємництва (досвід та приклади України, Молдови, Великобританії); Детально про проєкт «EU4Youth - Розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні»; Джерела фінансування  соціального підприємництва; Детально про Програму соціального інвестування Western NIS Enterprise Fund; Кращі приклади розвитку шкільного соціального підприємництва.

Під час панелі експертів фахівці-практики надали слухачам форуму, серед яких були студенти спеціальності «Соціальне забезпечення» ЧДТУ та слухачі курсу «Основи підприємництва: відкриття власного бізнесу» проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему (NUPASS)», повну, змістовну та вичерпну інформацію про основні аспекти розвитку, становлення, фінансування соціального підприємництва в громадах, та започаткування соціального підприємництва в закладах освіти.