Ви тут: ЧДТУ Новини У ЧДТУ стартували змагання з футзалу «КУБОК ОСЕНІ»
Середа, 27 жовтня 2021 10:42

У ЧДТУ стартували змагання з футзалу «КУБОК ОСЕНІ»

26 жовтня 2021 року в спортивному комплексі Черкаського державного технологічного університету стартували змагання з футзалу серед збірних команд гуртожитків та місцевих студентів «КУБОК ОСЕНІ». Турнір організували студентська рада ЧДТУ і кафедра фізичного виховання та здоров’я людини ЧДТУ за підтримки ректора ЧДТУ Олега Григора

На відкритті змагань тренер секції з футболу ЧДТУ Богдан Кулинич та старший викладач кафедри фізичного виховання та здоров‘я людини Павло Кандиба побажали учасникам отримати задоволення від турніру, дотримуватися правил чесної гри та перемоги.

Результати півфінальних ігор:

1. «Гуртожиток-2» : «Гуртожиток-4» 11:3

2. «Гуртожиток-1» : «Місцеві» 8:5

Боротьба за 3 місце між командами «Гуртожиток-4» і «Місцеві» та фінальна гра команд «Гуртожиток-2» і «Гуртожиток-1» відбудеться 28 жовтня 2021 року о 15:00 в спорткомплексі ЧДТУ. Приходьте вболівати за свої команди!