Ви тут: ЧДТУ Новини На кафедрі філософських і політичних наук ЧДТУ обговорять вплив війни на життя
Вівторок, 12 жовтня 2021 09:50

На кафедрі філософських і політичних наук ЧДТУ обговорять вплив війни на життя

12 жовтня 2021 року у Черкаському державному технологічному університеті продовжиться цикл блог-кафе проєкту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час», який на Черкащині реалізують спільно ЧДТУ та громадська організація «Центр соціальних комунікацій». Обговорити тему «Як війна впливає на наше життя» запрошує амбасадор проєкту, студент 2 курсу кафедри філософських і політичних наук ЧДТУ Данило Дубина в межах свого мініпроєкту  «Мир і війна очима дітей»

Долучитись до дискусії можуть усі охочі.

Початок заходу: 16:00

Місце проведення: бул. Шевченка, 460, 1-й корпус ЧДТУ, аудиторія 712

Цей проєкт виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.