Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ підписав Договір про співпрацю зі Звенигородським центром підготовки і перепідготовки робітничих кадрів
Понеділок, 11 жовтня 2021 15:48

11 жовтня 2021 року під час візиту на Звенигородщину, у межах реалізації освітньо-патріотичної ініціативи «Вчись, працюй, живи на Черкащині!», ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор та т.в.о. директора Державного навчального закладу «Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» Ольга Рябоненко скріпили підписами Договір про співпрацю.

Відповідно до укладеної угоди партнери докладатимуть зусиль для максимальної реалізації та розвитку творчого та науково-дослідницького потенціалу молоді, а також розвитку професійного, економічного та культурологічного потенціалу учнівської молоді ДНЗ  «Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів». Співпраця двох установ буде насамперед направлена на ознайомлення з сучасними технологіями  за професійними напрямами; заохочення молоді до отримання вищої освіти; стимулювання громадської та соціальної активності молоді; національно-патріотичне виховання молоді; розвиток підприємницьких ініціатив молоді; розвиток молодіжного  туризму та національної культури; соціальну підтримку та соціально-правовий захист молоді; популяризацію здорового способу життя та занять фізичною культурою та спортом серед молоді тощо.

Сьогодні вкрай важливо об'єднати зусилля задля того, щоб молодь вчилась, працювала, жила на Черкащині, щоб перспективна освіта стала запорукою успішного працевлаштування, щоб професійний потенціал молодого покоління реалізовувався на рідній землі,  зазначив ректор ЧДТУ Олег Григор

Під час візиту ДНЗ «Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» ректор ЧДТУ Олег Григор з колегами ознайомилися з сучасною матеріально-технічною базою закладу, яка дає можливість готувати кваліфікованих фахівців, конкурентоспроможних на вітчизняному ринку праці.