Ви тут: ЧДТУ Новини Привітання ректора ЧДТУ Олега Григора з Днем працівників освіти
П'ятниця, 01 жовтня 2021 14:59

Привітання ректора ЧДТУ Олега Григора з Днем працівників освіти

Шановні колеги!

За дорученням колективу Черкаського державного технологічного університету щиро вітаю вас з професійним святом — Днем працівників освіти!

Наша глибока повага вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Щиро дякуємо вам за підтримку ініційованого нашим навчальним закладом регіонального освітнього інформаційно-просвітницько-патріотичного проєкту «ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ!».

Бажаємо вам міцного здоров'я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Зі святом!

ректор Черкаського державного

технологічного університету