Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ взяв участь у спортивному фестивалі «Україна – країна найсильніших людей»
Понеділок, 20 вересня 2021 13:08

ЧДТУ взяв участь у спортивному фестивалі «Україна – країна найсильніших людей»

18 вересня 2021 року представники Черкаського державного технологічного університету активно долучилися до спортивного фестивалю «Україна – країна найсильніших людей», який проходив на території козацької фортеці «Дахнівська Січ». Захід приурочений до 150-річчя від дня народження легендарного українського борця, уродженця Красенівки, Івана Піддубного, який шість разів був чемпіоном світу з боротьби і 25 років поспіль залишався непереможним борцем у світі.

Викладачі, студенти та співробітники ЧДТУ брали участь у різноманітних спортивних конкурсах та майстер-класах, запропонованих організаторами дійства: гирьовий спорт, греко-римська боротьба, біатлон, перетягування канату.

У фіналі фестивалю «Україна – країна найсильніших людей» переможці майстер-класів отримали спеціальні призи, а учасники – подарунки від організаторів фестивалю.