Ви тут: ЧДТУ Новини Факультет харчових технологій та сфери обслуговування ЧДТУ влаштував День здоров'я
Понеділок, 20 вересня 2021 09:46

17 вересня 2021 року факультет харчових технологій та сфери обслуговування Черкаського державного технологічного університету традиційно відзначив День здоров'я.

Цьогорічний захід був присвячений святкуванню Дня фізичної культури і спорту та прийняттю першокурсників до студентської родини. На свіжому повітрі колектив факультету  харчових технологій та сфери обслуговування ЧДТУ влаштував творчі конкурси, спортивні змагання, частування кулішем, презентації страв народів світу, які студенти приготували вдома. Для першокурсників цей день став особливим, адже невимушена атмосфера та дружня підтримка допомогли відчути себе у родинному колі, заохотити до навчання та набуття професійних навичок.