Ви тут: ЧДТУ Новини ЧДТУ запрошує учнів 8-10 класів на безкоштовні курси з основ програмування та інформаційних технологій
Вівторок, 07 вересня 2021 12:15

Кафедра комп'ютерних наук та системного аналізу факультету інформаційних технологій і систем Черкаського державного технологічного університету оголошує набір учнів 8-10 класів на безкоштовні, якісні та цікаві курси «Основи програмування та інформаційних технологій».

Програма курсів:

* Основи web-програмування (HTML, CSS)

* Основи роботи з системами управління контентом (CMS)

* Основи роботи з базами даних (MySQL)

* Основи програмування на мові Python

Форма навчання: очно-дистанційна.

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ 2 жовтня  2021 РОКУ о 10:00 в ауд. 510, корп. 1, ЧДТУ

Для того, щоб записатися на курси, пишіть на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефонуйте за номером: (097) 888-52-31. Адреса: м. Черкаси, бул. Шевченка, 460, корпус №1, 5-й поверх, ауд. 511, кафедра комп'ютерних наук та системного аналізу.

За результатами навчання слухачам видається сертифікат.